Yhdistyksen organisaatio

Hallitus

Matkalle Sallaan ry:n hallitukseen kuuluu vuosikokouksessa valitut puheenjohtaja ja 4 muuta varsinaista jäsentä sekä 4 varajäsentä.

Hallituksen kokoonpano 2018

Varsinainen jäsen Yhteystiedot
Tuija Kääriäinen tuija.kaariainen@jotos.inet.fi
Kari Koskimaa (varapuheenjohtaja) kari.koskimaa@salla.fi
Kyösti Virkkula kyosti.virkkula@sallatunturi.fi
Kirsi Kangas kirsi.kangas@salla.fi
Rauni Ruokamo rauni.ruokamo@holidayclub.fi

 

 

 

 

Varajäsenet:  
Bart Braafhart                      b.artcollection@gmail.com
Hannu Nikka varaukset@tunturimokit.fi
Tauno Luukinen tauno.luukinen@rautatori.fi
Tarja Virkkula tuvat@sallatunturi.fi
Sihteeri  
Kati Vesalainen kati.vesalainen@salla.fi
Rahastonhoitaja  
Heli Karjalainen heli.karjalainen@salla.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

Yhteydenotot Matkalle Sallaan ry:hyn:

Kati Vesalainen, toiminnanjohtaja

kati.vesalainen@salla.fi, 0400 159 022

Heli Karjalainen

heli.karjalainen@salla.fi, 0400 269 838

tai

Tuija Kääriäinen, hallituksen puheenjohtaja

tuija.kaariainen@jotos.inet.fi 040 581 3193